301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Şubat 2016 - Cuma 11:23 Bu haber 1676 kez okundu
 
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
Gündem Haberi
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası tarafından 65 yılını doldurmuş fırıncılara teşekkür yemeği verildi.  
  Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Güler, İlçe Gıda ve Tarım Müdürü Ahmet Temel, Kütahya Gümrük ve Ticaret İl Müdürü Hakkı Uygun, Zabıta Amiri Muammer Keskin ve ilçede görev yapan fırıncılar Melisa Cafe Bistro’da bir araya geldiler.
  Geceyi organize eden Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ali İhsan Özden ; “Bugün ikincisini düzenlediğimiz bu gecede görevini en iyi şekilde yapan sayın Kaymakamımız değerli Belediye Başkanımız ve değerli Müdürlerimiz ile 102 bin nüfusun yüzde 95’ine ekmek üretimini gerçekleştiren çok değerli fırıncı arkadaşlarım. Çok zor bir mesleği icra ediyorsunuz.  Aranızda gayet güzel bir kalite rekabeti var. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen toplantıda Cezaevi Savcımız Tavşanlı’dan aldığı ekmekten memnun kaldığını söyledi. Buna benzer övgüleri dışardan gelen misafirlerimizden de duyuyoruz. Bizler kundaktaki çocuklara bakar gibi ananevi ekşi mayamızla ekmeğimizi üretiriz. Ben öncelikle böyle bir gecede bizleri onurlandıran misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bugün bu yemekte fırıncılarımıza un veren ev sahipliğini yapan Akay Un, Mutlular Un, Özden Un ve Tavşanlı Un’a teşekkür ederim. Bugün 65 yaşını geçmiş ve halen hizmet veren fırıncılarımızı ödüllendirmek istedik” dedi.
  Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu da toplantıda bir konuşma yaparak, “ Alın terini ekmekten kazanan sizler en kutsal, en önemli vazifelerden biriyle uğraşıyorsunuz. Çünkü insanları nimetle buluşturuyorsunuz. Aynı zamanda o nimete bir hürmette gerekiyor. Bunu da ziyadesi ile gerçekleştiriyorsunuz. Tavşanlı’ya gelen misafirlerimizin söylediği ilk şey ne kadar güzel ekmeğimizin olduğudur. Buradaki ekmeğin kalite ve güzelliği bana Karadeniz’i aratmıyor” diye ifade etti.
  Program sonunda 65 yılını doldurmuş fırıncılara hediyeler takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 65, YILLIK, FIRINCILARA, VEFA,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
65 YILLIK FIRINCILARA VEFA
Yorumlar
Haber Yazılımı